12.Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Wersja do druku

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

 1.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Samorządowa Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Bejscach, Bejsce 233, 28-512 Bejsce:

 


 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1

w gminie Bejsce

 

 

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący                     Zofia Danuta Kłos

 

Zastępca Przewodniczącego  Michał Daniel Grudzień

 

CZŁONKOWIE:

 

Andrzej Piotrowski

Stanisław Władysław Górak

Jarosław Władysław Klimek

Stanisław Kazimierz Augustyn

Wiktoria Paulina Klimek

 

Ewa Małgorzata Makuch

Jowita Kusak

Waldemar Marek Grudzień

Marcin Łukasz Fidala

 

 

2.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Edwarda Haruzy w Dobiesławicach, Dobiesławice 38a, 28-512 Bejsce:

 


 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2

w gminie Bejsce

 

 

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący                     Beata Stępień

 

Zastępca Przewodniczącego  Tomasz Makuch

 

CZŁONKOWIE:

 

Paulina Anna Nocoń

Dorota Elżbieta Grudzień

Ewelina Joanna Drabik

Ewa Renata Kawecka

 

Kamila Mastyna

Małgorzata Magdalena Bartos

Wiesława Kumor

 

 


3.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Dom Pomocy Społecznej w Bejscach, Bejsce 230, 28-512 Bejsce:

 

 


 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3

w gminie Bejsce

 

 

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący                     Dominika Klaudia Biedak

 

Zastępca Przewodniczącego  Bogusław Sekunda

 

CZŁONKOWIE:

 

Adam Marian Niedźwiedź

Maria Barbara Zioło

 

Aleksandra Maria Ziętek

 

 

 

Komisarz Wyborczy w Kielcach II

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Bejsce

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Samorządowa Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Bejscach, Bejsce 233, 28-512 Bejsce:

1.

Zofia Danuta Kłos, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Piotrkowice - Przewodniczący

2.

Michał Daniel Grudzień, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Bejsce - Zastępca Przewodniczącego

3.

Stanisław Kazimierz Augustyn, zgłoszony przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Dobiesławice - Członek

4.

Marcin Łukasz Fidala, zgłoszony przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Boronice - Członek

5.

Stanisław Władysław Górak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Grodowice - Członek

6.

Waldemar Marek Grudzień, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Kijany - Członek

7.

Jarosław Władysław Klimek, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Chruszczyna Mała - Członek

8.

Wiktoria Paulina Klimek, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Chruszczyna Mała - Członek

9.

Jowita Kusak, zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Bejsce - Członek

10.

Ewa Małgorzata Makuch, zgłoszona przez KWW ROP, zam. Zbeltowice - Członek

11.

Andrzej Piotrowski, zgłoszony przez KW PARTIA KIEROWCÓW, zam. Sępichów - Członek


 

gm. Bejsce

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Edwarda Haruzy w Dobiesławicach, Dobiesławice 38a, 28-512 Bejsce:

1.

Beata Stępień, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Odonów - Przewodniczący

2.

Tomasz Makuch, zgłoszony przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Kijany - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Magdalena Bartos, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Dobiesławice - Członek

4.

Ewelina Joanna Drabik, zgłoszona przez KWW ROP, zam. Jakuszowice - Członek

5.

Dorota Elżbieta Grudzień, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Prokocice - Członek

6.

Ewa Renata Kawecka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Morawiany - Członek

7.

Wiesława Kumor, zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam. Kazimierza Wielka - Członek

8.

Kamila Mastyna, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Kaczkowice - Członek

9.

Paulina Anna Nocoń, zgłoszona przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Stojanowice - Członek


 

gm. Bejsce

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Dom Pomocy Społecznej w Bejscach, Bejsce 230, 28-512 Bejsce:

1.

Dominika Klaudia Biedak, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Stojanowice - Przewodniczący

2.

Bogusław Sekunda, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Kaczkowice - Zastępca Przewodniczącego

3.

Adam Marian Niedźwiedź, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Morawianki - Członek

4.

Aleksandra Maria Ziętek, zgłoszona przez KW PARTIA KIEROWCÓW, zam. Stradlice - Członek

5.

Maria Barbara Zioło, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Czyżowice - Członek

 

 

 

Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 56

Wprowadził(a) do systemu: Leonard Wdowik, data: 2019-10-02 07:21:13
Opublikował(a): Leonard Wdowik, data publikacji: 2019-10-02 07:22:13
Ostatnia zmiana: Leonard Wdowik, data: 2019-10-02 07:22:13
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony