Historia Klubu -   patrz załączony plik poniżej !

Rozpoczęto sezon 2007/2008

Lewart Bejsce     -    Gladiator Krzczonów

8    :   3

W meczu pierwszej kolejki I ligi futsalu Lewart Bejsce pokonał 8 : 3 dwukrotnego zwycięzcę ligi powiatowej w latach 2004/2005 i 2005/2006 zespół Gladiatora Krzczonów. Pięć bramek zdobył Łukasz Kupiszewski, dwie Łukasz Łakota i jedną Szymon Magiera.

Mecz rozpoczął się od zdobycia trzech bramek przez Lewart i nastąpiło rozprężenie, które sprawiło, że Gladiator zdobył dwie bramki. Do przerwy wynik brzmiał 3 : 2.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Łukasz Kupiszewski zdobył swoją kolejną bramkę i podwyższył wynik na 4 : 2. Od tego momentu dominacja drużyny Lewartu Bejsce nie podlegała dyskusji. Akcje były prowadzone  w szybkim tempie i z rozmachem. Publiczność zgromadzona na hali przy ul. Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej co rusz nagradzała akcje gromkimi brawami. Na szczególną uwagę zasługują dwie akcje przeprowadzone prawym skrzydłem przez Piotra Szotę, który po znakomitym dryblingu wykładał piłkę partnerowi mającemu przed sobą tylko pustą bramkę. Zarówno Kupiszewskiemu jak  i Magierze nie pozostało nic innego tylko dostawić nogę i zdobyć bramkę.

Przy lepszej skuteczności wynik mógł być jeszcze wyższy, ale nie można narzekać.

Zespół Lewartu Bejsce wystąpił w następującym składzie:

Dariusz Gruchała, Łukasz Łakota, Łukasz Kupiszewski, Michał Borek, Szymon Magiera, Piotr Szota, Zbigniew Anielski, Dominik Jaromin, Tomasz Makuch, Ernest Soliński, Sebastian Zamojski.

W następnej kolejce czeka drużynę Lewartu ciężkie zadanie. Przeciwnikiem będzie drużyna Mlek-pol I, ubiegłoroczny zwycięzca ligi powiatowej futsalu. Mecz odbędzie się w niedzielę 25 listopada 2007 r. o godz. 2020. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na halę przy ul. Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej.